Zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju balustrad, które mają zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, jak i w budynkach użyteczności publicznej.

Jesteśmy firmą, która może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w zakresie wykonawstwa balustrad wszelkiego typu z takich materiałów jak stal, drewno, stal nierdzewna. Wszystkie wykonywane przez nas balustrady są wytwarzane przez doświadczony personel przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, które są gwarancją produktów najwyższej jakości. Oferujemy fachowe doradztwo, projektowanie oraz konkurencyjne ceny. Współpracujemy z deweloperami przy dużych projektach (głównie w Poznaniu) jak również wykonujemy małe projekty w domach jednorodzinnych, firmach i obiektach użyteczności publicznej.

Wytwarzane przez nas balustrady spełniają najsurowsze wymogi budowlane, jak i jakościowe związane z zabezpieczeniem antykorozyjnym poprzez ogniowe cynkowanie gotowych produktów. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie dostarczyć i zamontować balustrady w praktycznie każdym kolorze wchodzącym w skład palety RAL, jak również zastosować technikę lakierowania proszkowego przy wykorzystaniu niestandardowych kolorów.

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma przykładowymi realizacjami balustrad wykonanymi przez naszą firmę. Więcej zdjęć z naszych realizacji znajdziecie Państwo w GALERII.