Projektujemy i wykonujemy furtki i bramy będące częścią budowanych przez nas ogrodzeń jak i realizujemy specjalne zamówienia klientów.

Oferujemy furtki spełniające różnorakie funkcje np. wejściowe na posesję, techniczne, śmietnikowe. Oferujemy dowolne wypełnienie ze stali, drewna, blachy, siatki itp. Konstrukcja furtek to stal zwykła, ocynkowana, malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL, jak również stal nierdzewna. Furtki, na życzenie klienta, montujemy wraz z elektrozaczepem oraz domofonem lub videodomofonem.

Wykonujemy również bramy dopasowane do stylu furtki lub całego ogrodzenia. Oferujemy bramy przesuwne, skrzydłowe z automatyką lub bez. Jesteśmy przedstawicielem firmy KEY i montowana przez nas automatyka do bram posiada gwarancję producenta oraz gwarancję na montaż. Zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym i pograwancyjnym. Wykonane przez nas bramy na życzenie klienta wypełniamy drewnem, stalą, blachą. Oferujemy bramy przesuwne o szerokości w świetle do 6,5  m oraz bramy skrzydłowe o szerokości w świetle do 5 m (2,5 m na skrzydło).