Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania z zakresu ogrodzeń systemowych – panelowych i siatki ogrodzeniowej.

Ogrodzenia panelowe świetnie sprawdzają się na posesjach ze spadkiem, oferują wysoką trwałość, estetykę. Ogrodzenia z siatki z uwagi na niższy koszt sprawdzą się na dużych posesjach gdzie liczy się niski koszt wykonania przy zachowaniu trwałości.

Przy realizacji zamówień na ogrodzenia z siatki, oddajemy do Państwa dyspozycji siatki ocynkowane lub powlekane PCV o różnej grubości drutu od 2,8 do 4 mm i wielkości oczka od 30 mm do 65 mm. Słupki wykorzystywane przy ogrodzeniach z siatki, wykonane są z rury stalowej o średnicy 42 lub 48 mm ocynkowanych i pomalowanych proszkowo w wybranym przez Państwa kolorze z palety RAL. Proponowane przez nas ogrodzenia z siatki mogą Państwo zamówić wraz z prefabrykowaną podmurówką betonową o wysokości od 25 do 30 cm.

Nasza oferta obejmuje również ogrodzenia systemowe z paneli ogrodzeniowych wykonanych z drutu zgrzewanego o grubości 4 i 5mm i wysokościach: 1030 mm, 1230 mm, 1530 mm, 1730 mm, 2030 mm, 2230 mm i 2430 mm. Słupki zastosowane do połączenia w/w paneli wykonane są z rur stalowych o średnicy 42 mm lub z profili stalowych o przekroju 60x40x2mm. Przy zamówieniu ogrodzenia, mają Państwo możliwość wyboru jednego spośród 4 systemów łączenia paneli.

Prowadzimy również sprzedaż detaliczną wybranych produktów do systemu ogrodzeń siatkowych, typu: siatka, słupki, podmurówki.