Naszym sztandarowym produktem jest produkcja i montaż ogrodzeń. Ogrodzimy każdą posesję! Nasza usługa jest kompleksowa od pomysłu, przez projekt do produkcji i montażu.

Wykonujemy:

  • ogrodzenia posesyjne,
  • ogrodzenia budynków użyteczności publicznej,
  • ogrodzenia firm, placów magazynowych, itp.

Ogrodzenia Kim, to specjaliści którzy spełnią Państwa oczekiwania w każdym calu. Wszystkie produkowane przez nas ogrodzenia są wykonywane przez doświadczony personel przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, które są gwarancją produktów najwyższej jakości. Produkowane przez nas ogrodzenia spełniają wszelkie wymogi jakościowe związane z zabezpieczeniem antykorozyjnym poprzez ogniowe cynkowanie gotowych produktów. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie pomalować ogrodzenie na każdy kolor z palety RAL lub zastosować technikę lakierowania proszkowego przy wykorzystaniu niestandardowych kolorów.

Zlecając wykonanie ogrodzenia naszej firmie mogą Państwo liczyć na kompleksowe usługi związane z przygotowaniem fundamentów, podmurówek, słupków murowanych z kamienia, klinkieru, piaskowca i gotowych elementów z betonu łupanego.

Dopełnieniem naszych usług jest montaż systemów automatyki do bram wjazdowych i garażowych oraz montaż domofonów i videodomofonów.

Ogrodzenia oferowane przez naszą firmę mogą być wykonane w różnych stylach i z dowolnych materiałów. Najczęściej ogrodzenia wykonujemy ze stali, drewna, siatki.

Dodatkowo istnieje możliwość realizacji zamówień na nietypowe ogrodzenia. W tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego.